Opublikowane na Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Wejherowie (https://osw2wejherowo.pl/)

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026

Za nami wyjątkowa uroczystość podsumowująca kolejny rok pełen nauki, pracy i wspólnych sukcesów.
Uroczystość rozpoczęła się pięknym występem grupy tanecznej „Błękitne Motyle”, która zachwyciła wszystkich swoim talentem, energią i uśmiechem. Dziękujemy za wspaniałe artystyczne przeżycia! 
 Pani Dyrektor Ewelina Lulińska skierowała ciepłe słowa do uczniów, gratulując im wytrwałości, osiągnięć i życząc pełnych słońca oraz radości wakacji. Podziękowania za wsparcie i współpracę otrzymali także rodzice, a grono pedagogiczne oraz pracownicy Ośrodka za zaangażowanie, codzienną troskę i serce wkładane w pracę. 

Ważnym momentem uroczystości było wręczenie nagród Dyrektora, które otrzymali:
Maksymilian P.
Andrii I.
W czasie apelu wręczono też świadectwa oraz dyplomy dla uczniów, którzy swoją pracą, zaangażowaniem i postawą zasłużyli na szczególne wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym! 

Dziękujemy za wspólnie spędzony rok szkolny.
Do zobaczenia we wrześniu!



Adres źródła: https://osw2wejherowo.pl/aktualnosci/uroczyste-zakonczenie-roku-szkolnego-2025-2026/r9l