Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 dla Niesłyszacych i Słabosłyszących w Wejherowie

Bal absolwentów

W środę, 19 czerwca uczniowie klas ósmych oraz klas trzecich szkół ponadpodstawowych zaprosili Panią dyr. Ewelinę Lulińską, kadrę kierowniczą Ośrodka, pracowników pedagogicznych oraz koleżanki i kolegów na uroczysty apel, na którym chcieli podziękować Gościom za wspólne lata oraz … pożegnać się.
Program spotkania był bogaty. Po krótkim, zabawnym przedstawieniu zebrani obejrzeli wzruszającą prezentację zdjęć z czasów dzieciństwa i wczesnej młodości tegorocznych absolwentów, odebrali z serca płynące podziękowania i byli świadkami wpisania się młodzieży do księgi pamiątkowej.
Po obiedzie odbył się Bal Absolwentów, który rozpoczął uroczysty polonez prowadzony przez pana Szymona i dyr. Ewelinę Lulińską. Potem były tańce, poczęstunek, zabawy towarzyskie i – co chyba najważniejsze – sesja fotograficzna.
To był niezwykle wzruszający dzień, który na długo zapadnie w pamięć naszym absolwentom. Wychowawcy klas serdecznie dziękują Rodzicom za to, że z takim sercem włączyli się w jego organizację. 
Sądząc po roziskrzonych spojrzeniach młodzieży, po zarumienionych z emocji policzkach, po radosnych uśmiechach – warto było! Galeria zdjęć